Pradžia EN

Atnaujinamas Valstybinių mokslo ir studijų institucijų mokslo darbuotojų pareigybių minimalių kvalifikacinių reikalavimų aprašas

Data 2019-03-26 Kategorija Tarybos naujienos

Lietuvos mokslo taryba kviečia teikti pasiūlymus Valstybinių mokslo ir studijų institucijų mokslo darbuotojų pareigybių minimalių kvalifikacinių reikalavimų aprašo projektui (toliau – Aprašas). Aprašo atnaujinimo tikslas – stiprinti kokybinius reikalavimus, keliamus mokslo darbuotojų pareigybėms. 

Aprašo keitimą inicijavo Tarybos valdyba 2018 m. rudenį. Aprašas parengtas Tarybos Gamtos ir technikos mokslų ir Humanitarinių ir socialinių mokslų komitetuose, atsižvelgiant į 2017–2018 m. mokslo ir studijų institucijų bei akademinių bendruomenių pasiūlymus. 

Taryba siūlo, kad mokslo ir studijų institucijos atnaujintų ir viešai paskelbtų kvalifikacinius reikalavimus ne vėliau kaip iki 2020 m. sausio 1 dienos, o juos pradėtų taikyti – ne vėliau kaip nuo 2024 m. sausio 1 dienos.

Pasiūlymus Aprašui kviečiame teikti mokslinei sekretorei dr. Redai Cimmperman e. p. reda.cimmperman@lmt.lt iki balandžio 26 d. (penktadienio) 16 val.