Pradžia EN

Tarptautinė diskusija „European research assessment reform: why and when?”

2022-05-31 Internetinis seminaras

Š. m. gegužės 31 d., antradienį (14 val. CET/15 val. EST) internetu „Zoom“ platformoje rengiama tarptautinė diskusija apie būtinybę atnaujinti mokslinių tyrimų vertinimo sistemą. Renginyje bus siekiama išsiaiškinti reformos pagrįstumą, pasisakys suinteresuotos šalys. Diskusijoje taip pat dalyvaus šios srities ekspertai.

Europos Komisija yra kvietusi organizacijas išreikšti norą sudaryti mokslinių tyrimų vertinimo reformos koaliciją. Joje dalyvauti kviečiamos mokslinius tyrimus finansuojančios institucijos, mokslinius tyrimus atliekančios organizacijos, vertinimą vykdančios nacionalinės ar regioninės agentūros, taip pat šias organizacijas, mokslininkus ar tyrėjus vienijančios asociacijos, mokslo draugijos ir kitos reforma suinteresuotos organizacijos.

Renginį rengia Kipro Europos biuro (EOC) biuras Briuselyje, NCBR Lenkijos verslo ir mokslo biuras Briuselyje, Slovėnijos verslo ir mokslinių tyrimų asociacija, Eötvös Loránd universitetas (Vengrija), Vengrijos Nacionalinis mokslinių tyrimų, plėtros ir inovacijų biuras ir Lietuvos mokslo ryšių biuras Briuselyje LINO.

Registracija – iki gegužės 27 d. Registracija ir renginio programa – LINO biuro svetainėje.