Pradžia EN

Palyginamojo ekspertinio universitetų ir mokslinių tyrimų institutų mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros 2018–2022 m. vertinimo informacinis renginys

2022-04-29 Lietuvos mokslo taryba

Lietuvos mokslo taryba kviečia į informacinį renginį apie palyginamąjį ekspertinį universitetų ir mokslinių tyrimų institutų mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros 2018–2022 metais vertinimą susipažinti su  vertinimo etapais ir tvarkaraščiu bei išsamiau aptarti vertinamųjų vienetų sudarymą.

Renginys yra skirtas Lietuvos universitetų ir mokslinių tyrimų institutų atstovams, kurie bus įsitraukę į vertinamųjų vienetų sudarymo procesą institucijoje.

Renginį moderuos Lietuvos mokslo tarybos Mokslo politikos ir analizės skyriaus vedėjas dr. Eugenijus Stumbrys. Renginio pranešimai:

  • Lietuvos palyginamojo ekspertinio universitetų ir mokslinių tyrimų institutų MTEP vertinimo teisės aktas (Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Mokslo skyriaus vedėjas Tadas Juknevičius) (Pristatymo skaidrės)
  • Lietuvos palyginamojo ekspertinio universitetų ir mokslinių tyrimų institutų MTEP vertinimo etapų tvarkaraštis (Lietuvos mokslo tarybos Mokslo politikos ir analizės skyriaus politikos analitikė Kristina Masevičiūtė) (Pristatymo skaidrė)
  • Vertinamųjų vienetų sudarymo principai ir informacijos apie suformuotų vertinamųjų vienetų pateikimas (Lietuvos mokslo tarybos Mokslo politikos ir analizės skyriaus vyr. specialistė Daiva Karužaitė) (Pristatymo skaidrės)

Klausimai ir atsakymai pranešimo tema – po kiekvieno pranešimo.

Renginys – nuotolinis, dalyvių skaičius neribojamas.

Renginio „MS Teams“ nuoroda – kviečiame jungtis š. m. balandžio 29 d. 10 val., numatoma trukmė – 2 valandos.