Pradžia EN

Nuotolinis renginys „Visuomenės pokyčiai skaitmeninimo amžiuje“

2022-05-22 Nuotoliniu būdu

Ar žinome, kokią įtaką mūsų elgesiui ir visuomenei daro socialinės platformos ir nauja žiniasklaida? Ar galime kovoti su (internetine) dezinformacija, kuri ne tik kėsinasi į mūsų pasitikėjimą demokratijos institucijomis, bet ir gali labai veikti su sveikata ir gerove susijusių sprendimų priėmimą? Ar galime užtikrinti piliečių pagrindinių teisių ir duomenų privatumo apsaugą internetinėje erdvėje? Ar esame pasirengę užkirsti kelią didėjančiai skaitmeninei atskirčiai, viešų diskusijų poliarizacijai ir ekstremizmui? Šie ir kiti klausimai bus aptariami renginyje „Visuomenės pokyčiai skaitmeninimo amžiuje“.

Renginį organizuoja keturi Briuselyje įsikūrę ryšių biurai: Lietuvos mokslo ir inovacijų ryšių biuras (LINO), Nyderlandų švietimo ir tyrimų namai (Neth-ER), Lenkijos mokslo kontaktų agentūra (PolSCA) ir Slovakijos ryšių biuras mokslinių tyrimų ir plėtros klausimais (SLORD).

Rengėjų tikslas – suburti ekspertų mokslo bendruomenę, kuri sprendžia klausimus, susijusius su skaitmeninių technologijų poveikiu visuomenei. Į renginį kviečiami tyrėjai, mokslinių tyrimų ir projektų vadovai, valdžios institucijos ir kiti, besidomintys šia tema. Po renginio vyks neformalus tinklų kūrimas Wonder.me platformoje.

Renginys vyks nuotoliniu būdu š. m. gegužės 22 d. Renginio programa, registracija (iki gegužės 9 d.) ir kita informacija LINO biuro svetainėje.