Pradžia EN

Pristatomas JPIAMR-ACTION 2022 m. paraiškų konkursas finansuoti atsparumą vaistams mažinančius inovatyvius sprendimus

2022-01-12 Pareiškėjams ir vykdytojams

Lietuvos mokslo taryba ir ERA-NET COFUND programos „Antimikrobinio atsparumo perdavimo prevencija ir kontrolė“ (JPIAMR-ACTION) kvietimo teikti paraiškas sekretoriatas kviečia į seminarą, skirtą pristatyti vykstančio mokslinių tyrimų konkurso „Inovatyvūs  sprendimai atsparumui vaistams mažinti“ (angl. Disrupting Drug Resistance Using Innovative Design, DRUID) sąlygas.

Seminaras (anglų kalba) vyks nuotoliniu būdu š. m. sausio 25 d. 16‒17.30 val. centrinės Europos laiku. Registracija ir programa.

Kvietimas paskelbtas, siekiant spręsti antimikrobinio atsparumo problemas. Mažėjant antimikrobinių medžiagų veiksmingumui bei trūkstant naujų perspektyvių antimikrobinių medžiagų, tikimasi paskatinti skubiai kurti naujus protokolus ir novatoriškus metodus, kurie padėti veiksmingai taikyti ir naudoti esamas antimikrobines medžiagas. Kvietimo tikslas – pagerinti bakterinių ir grybelinių infekcijų (įskaitant gretutinę infekciją) gydymą ir (arba) žmonių, gyvūnų ar augalų atsparumo atsiradimo ir (arba) išplitimo prevenciją, gerinant veiksmingumą, specifiškumą, pristatymą, panaudojant derinius ir (arba) vaistus ir augalų apsaugos priemones išbandant naujiems taikiniams.

Apie kvietimą teikti paraiškas Lietuvos mokslo tarybos svetainėje.