Pradžia EN

Paskirta 241 doktoranto stipendija už akademinius pasiekimus

Data 2017-03-01 Kategorija Pareiškėjams ir vykdytojams

Baigėsi konkursas gauti 2017 metų doktoranto stipendiją už akademinius pasiekimus. Šiam konkursui iš viso buvo pateiktos 578 paraiškos, administracinę patikrą perėjo ir ekspertų buvo įvertinta 566 paraiškos. Vadovaujantis ekspertinio įvertinimo išvadomis paskirta 241 stipendija. Vienos stipendijos dydis – 215 Eur per mėnesį.

Su konkurso rezultatais galima susipažinti doktorantų stipendijų ir doktorantų akademinių išvykų puslapyje.

Su savo paraiškos įvertinimu nuo kovo 3 d. dienos pareiškėjai galės susipažinti adresu https://junkis.lmt.lt, įvedę vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojo pildydami paraišką.

SVARBU! Stipendiją gavę doktorantai iki gruodžio 15 d. turės pateikti dalykinę ataskaitą, užpildydami Tarybos pirmininko patvirtintą formą Tarybos elektroninėje sistemoje. Primename, kad doktorantų, kurie 2017 metais gauna Tarybos stipendiją ir kurių dalykinės ataskaitos už gautą doktoranto stipendiją nebus pateiktos arba bus pateiktos pavėluotai (po 2017 m. gruodžio 15 d.) arba įvertintos neigiamai,  2018 ir vėlesnių metų paraiškos stipendijai gauti nebus svarstomos. 

Doktorantūros studijų baigiamųjų metų doktorantus 2017 metų stipendininkus kviečiame pateikti dalykinę ataskaitą per 10 dienų po doktorantūros pabaigos, bet ne vėliau nei gruodžio 15 d.