Pradžia EN

Profesionalų vedamuose mokymuose Vilniuje ir Kaune tyrėjai stiprins paraiškų rengimo ir projektų vykdymo įgūdžius

2020-03-12 A. Mickevičiaus g. 28, Kaunas / Totorių g. 23, Vilnius

Renginys neįvyks.

Lietuvos mokslo taryba antrus metus rengia projektų valdymo profesionalų vedamus mokymus, skirtus tyrėjams sustiprinti paraiškų rengimo ir projektų vykdymo įgūdžius. Šiais metais mokymus regiame dviejuose miestuose, artimiausias Kaune vyks š. m. kovo 9 d., Vilniuje – kovo 19 d.

Pirmieji tokie mokymai sulaukė itin gerų dalyvių atsiliepimų. Tęsdami gerąją praktiką šių metų mokymuose jų vadovai – projektų valdymo specialistai – suteiks taikomųjų žinių, kaip disciplinuotai valdyti projektus, efektyviai organizuoti procesus, kaip rengiant paraišką išskirti idėjos originalumą, reikšmingumą, projekto tarptautiškumą, kad tai atitiktų mokslo projekto tikslus, kaip efektyviai suplanuoti veiklas, kad projektas pasitarnautų ryšių stiprinimui, valstybės interesams, o apie jo rezultatus sužinotų ne tik kolegos, bet ir visuomenė.

Mokymuose supažindinsime su tuo, kas padės geriau suprasti, kaip projektą vertina ekspertai ir ko vertinant pasigendama paraiškose. Praktinė paraiškų rengimo ir projektų valdymo dalis vyks grupėse.

Atkreipiame dėmesį, kad dalyvių skaičius ribotas. Maloniai prašome registruotis atsakingai, o pasikeitus planams, apie tai pranešti. Jei artimiausiuose mokymuose dalyvauti negalite, bet dar šį pusmetį norėtumėte juose sudalyvauti, lauktume jūsų žinutės apie tai e. p. julija.sabataityte@lmt.lt.

Registracija į artimiausius mokymus e. p. lietuvosmokslotaryba@lmt.lt (laiško temoje nurodant pasirinktą miestą):

  • iki kovo 5 d., jei dalyvausite kovo 9 d. mokymuose Kaune (viešbutyje „Best Baltic“, A. Mickevičiaus g. 28)
  • iki kovo 15 d., jei dalyvausite kovo 19 d. Vilniuje (viešbutyje „Artis“, Totorių g. 23).

Informaciją teikia Julija Sabataitytė (tel. 8 676 18678, e. p. julija.sabataityte@lmt.lt). 

Renginio programa Kaune

Renginio programa Vilniuje