Pradžia EN

Mokymai TYRĖJAMS stiprinti paraiškų rengimą (Vilniuje spalio 2 d.)

2020-10-02 Viešbutis „Artis“, Totorių g. 23 Registracija vyksta iki 2020-09-29

Lietuvos mokslo taryba išskirtinai tik TYRĖJAMS rengia profesionalų vedamus mokymus stiprinti paraiškų rengimo ir projektų vykdymo įgūdžius. Mokymai Vilniuje vyks spalio 2 d. viešbutyje „Artis“ (Totorių g. 23).

Pirmieji tokie mokymai sulaukė itin gerų dalyvių atsiliepimų. Tyrėjams projektų valdymo specialistai suteiks taikomųjų žinių, kaip disciplinuotai valdyti projektus, efektyviai organizuoti procesus, kaip rengiant paraišką išskirti idėjos originalumą, reikšmingumą, projekto tarptautiškumą, kad tai atitiktų mokslo projekto tikslus, kaip efektyviai suplanuoti veiklas, kad projektas pasitarnautų ryšių stiprinimui, valstybės interesams, o apie jo rezultatus sužinotų ne tik kolegos, bet ir visuomenė.

Mokymuose supažindinsime su tuo, kas padės geriau suprasti, kaip projektą vertina ekspertai ir ko vertinant pasigendama paraiškose. Praktinė paraiškų rengimo ir projektų valdymo dalis vyks grupėse. 

Mokymų programa

Pagal sutartį su Europos socialinių fondų agentūra mokymuose gali dalyvauti tik tyrėjai, dalyvių skaičius juose yra ribotas (iki 30 dalyvių). Maloniai prašome registruotis atsakingai, o pasikeitus planams, apie tai pranešti, kad į Jūsų vietą galėtume pakviesti kitą tyrėją. Registracija – iki rugsėjo 29 d. (registruosime daugiau dalyvių, nei numatyta, dalyvavimą patvirtinsime e. paštu).

Informaciją teikia dr. Julija Sabataitytė (tel. 8 676 18678, e. p. julija.sabataityte@lmt.lt). 

Registracija jau baigta!