Pradžia EN

Informaciniame renginyje – nacionalinių mokslo programų „Sveiko senėjimas“ ir „Agro-, miško ir vandens ekosistemų tvarumas“ bei paskelbtų paraiškų konkursų aptarimas

2019-09-12 Lietuvos mokslo taryba Registracija vyksta iki 2019-09-10

Lietuvos mokslo taryba š. m. rugsėjo 12 d. 10 val. (registracija – nuo 9.30 val.) rengia informacinį renginį tyrėjams, rengiantiems paraiškas dviejų nacionalinių mokslo programų (NMP) – „Sveikas senėjimas“ ir „Agro-, miško ir vandens ekosistemų tvarumas“ – konkursams. Kviečiame išsamiau susipažinti su šių NMP konkursų sąlygomis, reikalavimais tyrėjams, paraiškų vertinimo ypatybėmis ir sprendimais finansuoti projektus.

Renginyje programas ir šių metų konkursus pristatys NMP „Sveiko senėjimas“ vykdymo grupės pirmininkas prof. Juozas Kulys, NMP „Agro-, miško ir vandens ekosistemų tvarumas“ vykdymo grupės pirmininkas prof. Pavelas Duchovskis, kvietimų teikti paraiškas vykdyti nacionalinių mokslų programų projektus sąlygas ir tvarką – Mokslo fondas.

Kvietimai teikti paraiškas vyksta:
NMP „Sveikas senėjimas“ – iki rugsėjo 20 d.
NMP „Agro-, miško ir vandens ekosistemų tvarumas“ – iki rugsėjo 30 d.

Informacinis renginys vyks Lietuvos mokslo taryboje (Didžioji salė, Gedimino pr. 3, Vilnius). Numatoma trukmė – 3 val.

Prašome registruotis į renginį iki rugsėjo 10 d. 16 val. užpildant žemiau esančia formą. Joje taip pat galite iš anksto pateikti rūpimus klausimus.

Registracija jau baigta!