Pradžia EN

DNR trumpalaikių tyrimų sveikatos bei švietimo ir ugdymo srityje paraiškų konkurso informacinis renginys

2020-11-10 Lietuvos mokslo taryba Registracija vyksta iki 2020-11-09

Lietuvos mokslo taryba lapkričio 10 d. rengia nuotolinį informacinį renginį pareiškėjams, ketinantiems dalyvauti Ateities ekonomikos DNR plano lėšomis finansuojamų trumpalaikių sveikatos bei švietimo ir ugdymo tyrimų paraiškų konkurse.

Renginyje pristatysime konkurso sąlygas, paraiškų teikimą ir pildymą (Lietuvos mokslo tarybos Mokslo programų skyriaus vedėja dr. Vaiva Priudokienė ir vyr. specialistė dr. Gražina Adamonytė). Tyrimų temas DNR plane pateikusių institucijų atstovės Sveikatos apsaugos ministerijos Strateginio planavimo ir valdymo skyriaus vedėja Raimonda Janonienė ir Švietimo, mokslo ir sporto ministro patarėja dr. Loreta Žadeikaitė pristatys tai, ką šiomis temomis norima išsiaiškinti ir ko laukiama iš tyrimų rezultatų. Tikimasi, kad trumpalaikių tyrimų rezultatais ministerijos galės naudotis rengdamos teisės aktus ir priimdamos strateginius sprendimus, kuriančius prielaidas sveikatos apsaugos ir švietimo bei ugdymo srityse diegti modelius, kurie mažintų koronaviruso pandemijos kontekste kylančias rizikas.

Renginio pradžia – 14 val. (registracija nuo 13.30 val.) Klausimų ir atsakymų sesijos planuojamos po kiekvieno pranešimo. Planuojama renginio trukmė – iki 3 val.

Renginys vyks „MS Teams“ platformoje, nuorodą atsiųsime renginio dieną iš anksto užsiregistravusiems dalyvauti renginyje. Tai padaryti galite iki lapkričio 9 d. 17 val. užpildydami žemiau esančią registracijos formą. Čia taip pat galima pateikti klausimus, į kuriuos atsakysime renginio metu.

Paraiškas konkursui galima teikti iki lapkričio 26 d. 24 val. Kvietimas teikti paraiškas.

Registracija jau baigta!