Pradžia EN

Balandžio 10 d. vyks paraiškų rengimo ir projektų vykdymo seminaras

2019-04-10 Lietuvos mokslo taryba Registracija vyksta iki 2019-04-08

Lietuvos mokslo taryba rengia seminarą, skirtą tyrėjams stiprinti paraiškų rengimo ir projektų vykdymo įgūdžius. Seminare mokymų vadovai (projektų valdymo specialistai) suteiks taikomųjų žinių, kaip disciplinuotai valdyti projektus, efektyviai organizuoti procesus, kaip rengiant paraišką išskirti idėjos originalumą, reikšmingumą, projekto tarptautiškumą, kad tai atitiktų mokslo projekto tikslus, kaip efektyviai suplanuoti veiklas, kad projektas pasitarnautų ryšių stiprinimui, valstybės interesams, o apie jo rezultatus sužinotų ne tik kolegos, bet ir visuomenė.

Numatytos teorinė ir praktinė seminaro dalys. Išklausius bendrąjį pranešimą, mokymai vyks grupėse, tyrėjams pasirenkant vieną iš trijų mokslo konkursinio finansavimo priemonių:

  • mokslininkų grupių projektai;
  • Valstybinės lituanistinių tyrimų ir sklaidos 2016–2024 metų programos;
  • parama doktorantams už akademinius pasiekimus ir parama akademinėms išvykoms.

Seminaras vyks balandžio 10 d. Lietuvos mokslo taryboje (Gedimino pr. 3, Vilnius). Seminarą ves „Valdymo inovacijų agentūros“ mokymų vadovai. Seminaro programa.

Prašome registruotis į seminarą iki balandžio 8 d. 17 val., užpildant žemiau esančia formą.

 

             

Seminaras rengiamas 2014–2020 m. ES fondų investicijų projekto „Tyrėjų kompetencijų stiprinimas rengiant projektų paraiškas“ Nr. 09.3.3-ESFA-V-711-04-0003 lėšomis.

Registracija jau baigta!