Pradžia EN

HERA „Kultūrų sankirtos“

HERA Jungtinę mokslinių tyrimų programą „Kultūrų sankirtos“ koordinuoja Europos mokslinių tyrimų erdvės humanitarinių mokslų tinklas HERA.

Programos tikslas – skatinti aukšto lygio tarptautinius humanitarinių ir socialinių mokslų srities tyrimus Europoje, koordinuojant nacionalines mokslinių tyrimų programas ir organizuojant šios srities tarptautinį konkursinį finansavimą.

Programos trukmė: 2012–2016 m.

Programoje dalyvaujančios šalys: 

Airija, Austrija, Belgija, Danija, Didžioji Britanija, Estija, Islandija, Kroatija, Lenkija, Lietuva, Liuksemburgas, Norvegija, Olandija, Portugalija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vokietija. 

Kvietimas teikti paraiškas buvo skelbtas 2012 m. Pagal jį buvo pateiktos 593 paraiškos. Iš jų 36 paraiškos pateiktos kartu su Lietuvos mokslo ir studijų institucijomis: 33 jos yra idėjų ir projektų įgyvendinimo partnerės, 3– projektų (idėjų) koordinatorės. Teikti ilgąsias paraiškas buvo pakviesti 89 konsorciumai. Iš jų 7 pateikė paraiškas su partneriais iš Lietuvos mokslo ir studijų institucijų. Finansavimas buvo skirtas 18 projektų, tarp jų projektų su Lietuvos mokslo ir studijų institucijomis nebuvo.

Daugiau kvietimų pagal šią programą skelbiama nebus.

Naudingos nuorodos

Programos tinklalapis


Išsamesnę informaciją teikia vyriausioji specialistė Daiva Kiminaitė, tel. (8 5) 236 0508, el. paštas daiva.kiminaite@lmt.lt, (Gedimino pr. 3, kab. 163)