Pradžia EN

„ICPerMed“ 2021 m. vasario mėn. rengia tarptautinę konferenciją apie personalizuotą mediciną

Kitos Lietuvos ir užsienio mokslo naujienos

Tarptautinis personalizuotos medicinos konsorciumas „ICPerMed“ kviečia sveikatos srities tyrėjus ir ekspertus, ekonomistus, pacientams atstovaujančias organizacijas, šios srities gamybos įmonių, valdžios institucijų  atstovus bei konsorciumo narius – mokslinius tyrimų politikos ir finansavimo institucijas – į konferenciją „Personalizuota medicina, nuo vizijos iki praktikos“.

Dėl Covid-19 pandemijos yra pakeistas konferencijos laikas, ji vyks 2021 m. vasario 25–26 d. Paryžiuje (Prancūzijoje). Planuojama ir nuotolinio dalyvavimo galimybė.

Renginyje vyks apskritojo stalo diskusija apie Covid-19 pandemijos iššūkius „Infekcinės ligos ir personalinė medicina“. Bus aptariamos personalizuotos medicinos tyrimų naujovės, platformoje „ICPerMed“ Recognition 2020“ skelbiami geros praktikos pavyzdžiai.

„ICPerMed“ veikia kaip mokslinės komunikacijos, nuomonių ir patirčių apie mokslinius tyrimus personalizuotos medicinos srityje dalinimosi platforma. Konsorciumas vienija daugiau nei 45 narius iš Europos Sąjungos šalių narių ir kitų šalių viešojo ir privataus sektoriaus, mokslinius tyrimus sveikatos srityje finansuojančias institucijas, jo veiklą palaiko Europos Komisija.