Pradžia EN

Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija kviečia į „UNESCO savaitę“, bus diskutuojama ir mokslo, kultūros, švietimo temomis

Data 2022-09-19 Kategorija Kitos Lietuvos ir užsienio mokslo naujienos

Š. m. rugsėjo 19–23 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyks Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos rengiama „UNESCO savaitė“ – renginių ciklas, kurio tikslas – suburti skirtingų sektorių ir organizacijų atstovus, Lietuvos ir užsienio šalių ekspertus bendroje susitikimų, pokalbių ir diskusijų platformoje bei aptarti aktualias UNESCO temas ir veiksmus švietimo, mokslo, kultūros, informacijos ir komunikacijos srityse.

„UNESCO savaitė“ rengiama pirmą kartą, suplanuotos šešios diskusijos, šešiolika tarpdisciplininių ir sritinių pranešimų bei kūrybinės dirbtuvės. Programa apima sritis, susijusias su globaliais iššūkiais, klimato kaitos poveikiu paveldui, klimato kaitos švietimu, žaliosiomis technologijomis, dirbtinio intelekto etika, visuomenės įtraukumu, dezinformacija ir istorinės atminties svarba.

Informacija apie „UNESCO savaitės“ renginius, diskusijas ir susitikimus, dalyvius ir pranešėjus: https://unesco.lt/archives/5320 ir www.facebook.com/UNESCO.LT.

Partneriai: Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, LR užsienio reikalų ministerija, LR Vyriausybės kanceliarija, Lietuvos nacionalinis kultūros centras, Vytauto Didžiojo universitetas, Vilniaus universitetas.