Pradžia EN

Lietuvos mokslo taryba, reaguodama į koronaviruso pandemiją, darbą vykdys nuotoliniu būdu

2020-03-13 Tarybos naujienos

Lietuvos mokslo taryba, atsižvelgdama į paskelbtą koronaviruso (COVID-19) pandemiją, ekstremalią padėtį šalyje dėl COVID-19 grėsmės ir prevencinius veiksmus kurių imasi šalys, stabdydamos šio viruso plitimą, iki kovo 27 d. darbą organizuos nuotoliniu būdu. Ši darbo tvarka gali būti pakeista paaiškėjus naujiems Vyriausybės sprendimams.

Vadovaujantis LR Vyriausybės sprendimais, laikinai stabdomas gyvas asmenų aptarnavimas Lietuvos mokslo tarybos priimamajame. Visiems Tarybos darbuotojams yra sudaryta galimybė dirbti nuotoliniu būdu. Tyrėjus, pasirašančius projektų finansavimo sutartis, kviečiame jas pasirašyti elektroniškai, iškilus klausimams susisiekti su konkrečią finansavimo priemonę administruojančiu specialistu.

Organizuojant Tarybos darbą nuotoliniu būdu atidėti arba atšaukti Tarybos mokymai, informaciniai ir kiti renginiai pareiškėjams ir projektų vykdytojams, nepriklausomai nuo to, kur jie buvo organizuojami, arba pakeistas tokių renginių formatas į nuotolinį.

Atšauktos komandiruotės, ribojami suplanuoti ar planuojami susitikimai, pasitarimai, posėdžiai Tarybos patalpose ar kitose institucijose. Pagal galimybes jie yra atidedami arba rengiami nuotoliniu būdu, išimtinais atvejais rengiami mažose grupėse ir laikantis būtinųjų higienos taisyklių. Dėl to, kaip vyks numatytas susitikimas, kviečiame susiekti su konkretų susitikimą ar posėdį rengiančiais darbuotojais.

Suprasdami, kad dėl visų šių veiksmų gali sulėtėti sprendimų priėmimo procesai ir siekdami, kad darbai nesustotų bei vyktų kuo sklandžiau, kviečiame pasidomėti jums aktualiausiais Tarybos darbuotojų kontaktais, jie skelbiami Tarybos svetainėje. Tikimės visų tarpusavio supratimo ir bendradarbiavimo.