Pradžia EN

Lietuvos mokslo taryba ieško mokslo ir inovacijų patarėjų

Data 2023-05-04 Kategorija Tarybos naujienos
Lietuvos mokslo taryba ieško mokslo ir inovacijų patarėjų

Globalūs iššūkiai, susiję su klimatu, energetika, sveikata, visuomenės saugumu ir kita, reikalauja veiksmingesnio skirtingų mokslo, politikos, verslo, pilietinės visuomenės ir kitų atstovų įsitraukimo. Šiuo aspektu svarbu įtraukti į viešąją politiką bei reformų įgyvendinimą mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) rezultatus.

Siekiant šio tikslo Lietuvos mokslo taryba įgyvendina projektą „ES mokslinių tyrimų ir inovacijų programos „Europos horizontas“ nacionalinių kontaktinių asmenų tinklo plėtra ir veiklų stiprinimas, mokslo ir inovacijų patarėjų tinklo vyriausybės institucijose sukūrimas ir įveiklinimas“, kurio metu įsteigiamos pareigybės ir darbo vietos Vyriausybės institucijose.

Mokslo ir inovacijų patarėjas (MIP) yra darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį Lietuvos mokslo taryboje ir atitinkamoje šakinėje ministerijoje. Su konkrečiomis ministerijose vykdomomis MIP funkcijomis ir reikalavimais galite susipažinti žemiau pagal instituciją:

Mes siūlome:

  • galimybę dirbti įdomų, praturtinantį ir ugdantį darbą kartu su geriausiais savo srities ekspertais;
  • mokymus ir kompetencijos tobulinimą;
  • darbo užmokestį 2900 EUR (bruto), kuris priklausomai nuo pasiektų rezultatų gali kilti po metinio vertinimo;
  • terminuotą darbo sutartį iki projekto pabaigos (2026 m.) su galimybe pratęsti.

Jūsų gyvenimo aprašymo, kartu su nurodyta dominančia(-omis) ministerija(-omis), kurioje(-ose) siektumėte dirbti MIP pozicijoje pretendento anketoje laukiame el. paštu salomeja.vanagiene@lmt.lt.

Elektroninio laiško tema – MIP pozicija XXX ministerijoje.

Dokumentai priimami iki 2023 m. gegužės 31 d. imtinai.