Pradžia EN

Ieškome mokslo ir inovacijų patarėjo Teisingumo ministerijoje

Data 2023-07-27 Kategorija Tarybos naujienos
Ieškome mokslo ir inovacijų patarėjo Teisingumo ministerijoje

Globalūs iššūkiai, susiję su klimatu, energetika, sveikata, visuomenės saugumu reikalauja veiksmingesnio skirtingų mokslo, politikos, verslo, pilietinės visuomenės įsitraukimo. Šiems iššūkiams spręsti  svarbu įtraukti į viešąją politiką bei reformų įgyvendinimą mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) rezultatus.

Siekiant šio tikslo Lietuvos mokslo taryba įgyvendina projektą „ES mokslinių tyrimų ir inovacijų programos „Europos horizontas“ nacionalinių kontaktinių asmenų tinklo plėtra ir veiklų stiprinimas, mokslo ir inovacijų patarėjų tinklo vyriausybės institucijose sukūrimas ir įveiklinimas“, kurio metu įsteigiamos pareigybės Lietuvos mokslo taryboje ir darbo vietos Vyriausybės institucijose.

Jei norite prisidėti prie aiškios, suprantamos ir tvarios teisės sistemos, kuri veikia žmogaus naudai, kviečiame kandidatuoti į Mokslo ir inovacijų patarėjo (MIP) poziciją Teisingumo ministerijoje.

MIP yra darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį Lietuvos mokslo taryboje ir funkcijas atliekantis Teisingumo ministerijoje Su MIP vykdomomis funkcijomis ir reikalavimais galite susipažinti čia.  

Mes siūlome:

  • galimybę dirbti įdomų, praturtinantį ir ugdantį darbą kartu su geriausiais savo srities ekspertais;
  • mokymus ir kompetencijos tobulinimą;
  • darbo užmokestį 2 900 EUR (bruto), kuris priklausomai nuo pasiektų rezultatų gali kilti po metinio vertinimo;
  • terminuotą darbo sutartį iki projekto pabaigos (2026 m. balandžio mėn.), su galimybe pratęsti.

Jūsų gyvenimo aprašymo laukiame el. paštu salomeja.vanagiene@lmt.lt. Elektroninio laiško tema – MIP pozicija TM.

Dokumentai priimami iki 2023 m. rugpjūčio 28 d. (imtinai).