Pradžia EN

Ieškome mokslo ir inovacijų patarėjo Sveikatos apsaugos ministerijoje

Data 2023-07-25 Kategorija Tarybos naujienos
Ieškome mokslo ir inovacijų patarėjo Sveikatos apsaugos ministerijoje

Globalūs iššūkiai, susiję su klimatu, energetika, sveikata, visuomenės saugumu reikalauja veiksmingesnio skirtingų mokslo, politikos, verslo, pilietinės visuomenės įsitraukimo. Šiems iššūkiams spręsti  svarbu įtraukti į viešąją politiką bei reformų įgyvendinimą mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) rezultatus.

Lietuvos mokslo taryba įgyvendina projektą „ES mokslinių tyrimų ir inovacijų programos „Europos horizontas“ nacionalinių kontaktinių asmenų tinklo plėtra ir veiklų stiprinimas, mokslo ir inovacijų patarėjų tinklo vyriausybės institucijose sukūrimas ir įveiklinimas“, kurio metu įsteigiamos pareigybės ir darbo vietos Vyriausybės institucijose.

Jei norite prisidėti prie gyventojų sveikatos sistemos tobulinimo bei skatinti efektyvų mokslo sistemos potencialo panaudojimo galimybes teikti kokybišką, saugią ir visiems vienodai prieinamą sveikatos priežiūrą bei ligų prevenciją, tuomet kviečiame kandidatuoti į Mokslo ir inovacijų patarėjo (MIP) poziciją Sveikatos apsaugos ministerijoje.

MIP yra darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį Lietuvos mokslo taryboje ir funkcijas atliekantis LR sveikatos apsaugos ministerijoje. Su vykdomomis MIP funkcijomis ir reikalavimais galite susipažinti čia.

Mes siūlome:

  • galimybę dirbti įdomų, praturtinantį ir ugdantį darbą kartu su geriausiais savo srities ekspertais;
  • mokymus ir kompetencijos tobulinimą;
  • lankstų darbo grafiką;
  • darbo užmokestį 2 900 EUR (bruto), kuris priklausomai nuo pasiektų rezultatų gali kilti po metinio vertinimo;
  • terminuotą darbo sutartį iki projekto pabaigos (2026 m. balandžio mėn.), su galimybe pratęsti.

Jūsų gyvenimo aprašymo laukiame el. paštu salomeja.vanagiene@lmt.lt. Elektroninio laiško tema – MIP pozicija SAM.

Dokumentai priimami iki 2023 m. rugpjūčio 28 d. (imtinai).