Pradžia EN

Baltijos NCP: kviečiame sužinoti apie Europos mokslo tarybos vertinimo proceso naujoves

Data 2023-08-09 Kategorija Tarybos naujienos
Baltijos NCP: kviečiame sužinoti apie Europos mokslo tarybos vertinimo proceso naujoves

Lietuvos mokslo tarybos Nacionaliniai kontaktiniai atstovai (NCP) kartu su Estijos mokslo taryba, Latvijos mokslo taryba kviečia Lietuvos pareiškėjus rugpjūčio 30 d. 10 val. dalyvauti informaciniame renginyje, skirtame sužinoti daugiau apie Europos mokslo tarybos (angl. European Research Council, ERC) naujoves vertinimo procese. Renginiu siekiama informuoti potencialius ERC pareiškėjus apie pokyčius, numatytus 2024 m. kvietimuose.

2024 m. ERC darbo programa buvo oficialiai patvirtinta 2023 m. liepos mėn. ir kai kurie iš pokyčių, kuriuos ERC pasiūlė įvesti, buvo viešai diskutuojami praėjusių metų gruodį (vertinimo formos ir procesai) bei šių metų kovą (naujos ekspertų grupės ir vienkartinis finansavimas).

Europos mokslo tarybos vykdomosios agentūros Inžinerijos ir informatikos sektoriaus vadovė Telma CARVALHO apžvelgs pokyčius, numatytus 2024 m. ERC kvietimų ir vertinimo procese. Po pranešimo vyks klausimų ir atsakymų sesija bei diskusija. Registruotis galima iki rugpjūčio 28 d. 12 val. (CET).

Renginio programa:

10 val. Sveikinimo žodis
10.05 val. 2024 m. ERC  kvietimams numatytų pokyčių apžvalga, Telma CARVALH, Europos mokslinių tyrimų tarybos vykdomosios agentūros ERCEA Inžinerijos ir informatikos sektoriaus vadovė
11.05 val. Diskusija, klausimų–atsakymų sesija
11.35 val. Renginio uždarymas

 

Daugiau informacijos:

Lietuvos NCP Aurelija Povilaikė (Aurelija.Povilaike@lmt.lt)
Estijos NCP Kristin Kraav (Kristin.Kraav@etag.ee)
Latvijos NCP Liene Ekša (Liene.Eksa@lzp.gov.lv)