Pradžia EN

Informacija apie projektą

 

Projekto Nr. 10-039-P-0001
Projekto trukmė 2023 m. spalio 1 d. – 2026 m. balandžio 30 d
Projekto vertė 2 998 829 Eur
Projekto aprašymas

Projektas „Parama mokslo, asocijuotų verslo struktūrų narystei ir veiklai tarptautiniuose tinkluose, generuojančiuose iniciatyvas ir ES mokslinių tyrimų ir inovacijų programos „Europos horizontas“ tematikas“ vykdomas pagal 2022–2030 m. plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Švietimo plėtros programos pažangos priemonę Nr. 12-001-01-02-01 „Stiprinti inovacijų ekosistemas mokslo centruose“.

Projekto tikslas – paskatinti mokslo ir studijų institucijas bei įmones įsilieti į tarptautines organizacijas, kuriose formuojasi konsorciumai finansavimui iš programos „Europos Horizontas“ gauti.

Projekto tikslinė grupė – mokslo ir studijų institucijos, įtrauktos į Atviros informavimo, konsultavimo ir orientavimo sistemos registrą; asocijuotos verslo struktūros (įskaitant klasterio koordinatorius).

Projektas finansuojamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės lėšomis pagal planą „Naujos kartos Lietuva“ bei Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.