Pradžia EN

Vyks du tarptautiniai renginiai, kuriuose ES misija iki 2030 m. atkurti vandenis bus aptariama iš Baltijos jūros regiono perspektyvos

Data 2022-10-28 Kategorija Pareiškėjams ir vykdytojams

Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Lenkijos mokslo, verslo ir inovacijų ryšių biurai Briuselyje bendradarbiaudami su „Europos horizonto“ nacionaliniais kontaktiniais atstovais (NCP) rengia seminarų ciklą „Restore our waters – Baltic Sea Region perspective“.

Renginiai skirti Europos Sąjungos misijai iki 2030 m. atkurti vandenynus ir kitus vandenis:

  • Apie tai, kaip sekasi siekti misijos tikslų ir kokios yra nacionalinės iniciatyvos, bus diskutuojamam pirmame renginys š. m. lapkričio 17 d.
  • Antrame renginyje daugiausia dėmesio bus skirta piliečių ir verslo galimybėms dalyvauti siekiant misijos tikslų, jis vyks š. m. gruodžio 6 d.

Abiejuose renginiuose Europos Komisijos ekspertai, misijos valdybos nariai, Estijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos, Suomijos, Švedijos ir Vokietijos nacionalinių institucijų, mokslo ir studijų institucijos, startuolių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai aptars programos „Europos horizontas“ galimybes, dalinsis gerąją patirtimi, kaip prisidėti prie misijos įgyvendinimo ir koordinuoti šias pastangas Baltijos jūros regiono šalyse.

Renginiai vyks nuotoliniu būdu.