Pradžia EN

Kviečiame į programų Pathfinder, Transition ir Accelerator pristatymą

Data 2023-08-11 Kategorija „Europos horizonto“ naujienos
Kviečiame į programų Pathfinder, Transition ir Accelerator pristatymą

Lietuvos mokslo tarybos NCP kartu su Lietuvos inovacijų centru 2023 m. spalio 2 d.  kviečia verslo ir kitų organizacijų atstovus į Europos inovacijų tarybos kuruojamų programų Pathfinder, Transition ir Accelerator pristatymą. Informacinio renginio metu dalyviai bus supažindinti su minėtų programų galimybėmis ir reikalavimais. Išskirtinis dėmesys bus skiriamas Accelerator programos trumposios paraiškos pristatymui ir joje esančių klausimų aptarimui. Taip pat, bus pasidalyta įžvalgomis ir patarimais, į ką atkreipti dėmesį rengiant „Pitch desk“ pristatymą ir įmonės video.

Primename, kad Europos inovacijų tarybos programa „EIC Accelerator“ yra skirta išimtinai tik įmonėms – startuoliams ir mažoms ar vidutinėms įmonėms, kurios siekia kurti labai rizikingas inovacijas ir plėsti savo veiklą kuriant naujas arba išardant esamas rinkas.

Daugiau informacijos apie Europos inovacijų tarybos kuruojamas programas Pathfinder, Transition ir Accelerator galima rasti čia

Registruotis į renginį galima iki rugsėjo 28 d. Tai padaryti galite čia.

Renginys vyks lietuvių k. 14–15:30 val., Lietuvos laiku MS Teams platformoje. Nuoroda į renginį užsiregistravusiems dalyviams bus atsiųsta pasibaigus registracijos laikui.

Renginio programą galima rasti čia.

 

Daugiau informacijos

NCP Donata Pečiukėnienė
Tel. +370 684 03 242
El. p. donata.peciukeniene@lmt.lt