Pradžia EN

Sutarčių sudarymas

Ekspertinei užduočiai atlikti sudaroma autorinio kūrinio užsakymo sutartis, joje numatytos bendrosios ir specialiosios sutarties sąlygos:

  • Sutarties bendroji dalis yra vienoda visiems Tarybos ekspertams ir ji nėra pasirašoma tarp šalių. Kviečiame susipažinti su sutarties bendrąja dalimi (autoriams arba bendraautoriams)
  • Sutarties specialioji dalis sudaroma su kiekvienu ekspertu atskirai, pasirašant ją elektroniniu parašu, t. y. sudarant ir pasirašant ADOC dokumentą (pasirašymo vedlys)

Išsamiau apie ADOC – elektroniniu parašu pasirašomą elektroninio dokumento formatą – Signa Web svetainėje ir Elektroninio parašo paslaugų centro svetainėje

Jei bandydami pasirašyti elektroniniu parašu susidūrėte su techniniais nesklandumais, peržiūrėkite informaciją žemiau. Neradę sprendimo, kreipkitės spausdami mygtuką „Klauskite“. Atkreipiame dėmesį, kad konsultuojame tik techniniais pasirašymo elektroniniu parašu klausimais. Į kitus klausimus, pateiktus per šią sąsają, mūsų specialistai atsakyti negalės. 

Bendra informacija apie elektroninį parašą
Ko reikia, norint naudotis elektroniniu parašu?

Nuskaityti mobilųjį elektroninį parašą būtinas išmanusis mobilusis telefonas su lietimui jautriu ekranu (tinka visi modeliai parduodami Lietuvoje) ir speciali SIM kortelė.

Nuskaityti į asmens tapatybės ID kortelę integruotą parašą reikalingas lustinės kortelės skaitytuvas bei kompiuteris su atitinkama programine įranga. Daugiau informacijos.

Kur gauti elektroninį parašą?

Mobilųjį elektroninį parašą (su specialia SIM kortele) išduoda visi pagrindiniai Lietuvos mobiliojo telefono ryšio operatoriai, pvz., BITĖ, TELE-2, TELIA. Kreipkitės į artimiausią savo operatoriaus saloną.

Į asmens tapatybės ID kortelę integruotas elektroninis parašas yra visose naujojo pavyzdžio ID kortelėse, tačiau jis galioja ribotą laiką. Pasibaigus galiojimo laikui arba praradus panaudojimo kodus, reikia kreiptis į savo regiono Migracijos departamentą. Daugiau informacijos

Klauskite