Pradžia EN

prof. dr. Asta Pundzienė

Lietuvos mokslo tarybos Valdybos narė nuo 2022 m. lapkričio 23 d.

Psichologijos mokslų daktarė, Kauno technologijos universiteto Ekonomikos ir verslo fakulteto Inovacijų ir antreprenerystės mokslo grupės profesorė, Kalifornijos universiteto Haas verslo mokyklos vizituojanti mokslininkė.

Nuo 2011 m. yra Kauno technologijos universiteto (KTU) Ekonomikos ir verslo mokyklos Strateginio valdymo ir inovacijų profesorė. Nuo 2018 m. spalio mėn. yra kviestinė mokslininkė Kalifornijos universitete Berklyje, Haas verslo mokykloje, JAV.

1997 m. baigė Vytauto Didžiojo Universiteto (VDU) psichologijos bakalauro studijas, 1999 m. – VDU ir Laisvojo universiteto Amsterdame (Vrije Universiteit Amsterdam, Nyderlandai) organizacinės psichologijos magistrantūros studijas. 2002 m. VDU įgijo psichologijos mokslų daktaro laipsnį.

A. Pundzienė stažavosi Stanfordo (JAV), Harvardo (JAV) ir Kembridžo (UK) ir kituose universitetuose. Ji turi daugiau nei 15 metų mokslinių tyrimų ir inovacijų vystymo bei aukštojo mokslo valdymo patirties, ėjo dekanės pareigas ISM Vadybos ir ekonomikos universitete (2008–2010) ir Mokslo ir inovacijų prorektorės pareigas KTU (2011–2018). 2012 m. KTU įkūrė pirmąjį akademinį inkubatorių „Start-up Space“ ir skatino verslumą bei technologijų perdavimą, 2016–2018 m. ėjo ECIU tinklo viceprezidentės pareigas.

Jos dabartiniai mokslinių tyrimų interesai apima dinaminius gebėjimus, atvirąsias inovacijas ir skaitmeninių technologijų valdymą, jas pritaikant skaitmeninei sveikatos priežiūrai. Ji yra paskelbusi daugiau nei 40 tarptautinių publikacijų, redagavo mokslo žurnalų specialiuosius numerius, iš jų naujausias – „California Management Review“ specialusis numeris.

A. Pundzinė yra „Baltic Journal of Management“ įkūrėja, tarptautinių mokslo ir inovacijų projektų vadovė.