Pradžia EN

Kviečiame į diskusiją „Akistata su modernybe: tyrimai, įžvalgos, prognozės“

2019-05-23 Lietuvos mokslo taryba Registracija vyksta iki 2019-05-22

Lietuvos mokslo taryba ir nacionalinės mokslo programos „Modernybė Lietuvoje“ vykdymo grupė kviečia į diskusiją „Akistata su modernybe: tyrimai, įžvalgos, prognozės“.

Renginyje bus diskutuojama apie šioje mokslo programoje įgyvendintus mokslinius tyrimus, jų metu spręstas problemas ir suformuluotas įžvalgas. Bus siekiama atsakyti į šiuos klausimus: Kaip programa koregavo ir, galbūt, išplėtė Lietuvos humanitarinių bei socialinių mokslų lauke vykdomų tyrimų akiratį? Ar šios programos kvietimuose teikti projektus suformuluotas imperatyvas dirbti su akademiniais partneriais iš užsienio, projektų vykdytojų nuomone, pasiteisino? Kaip projektų vadovai ir įgyvendintojai vertina kitą programos kūrėjų siekį sudaryti galimybes tampresniam skirtingų mokslininkų kartų bendradarbiavimui? Apie kokias gerąsias ir, galbūt, negatyvias patirtis dirbant pagal  šią programą norėtų kalbėti projektus vykdę mokslininkai, vertindami savo paskutinių poros metų ,,akademinį maratoną”? Ar Lietuvos akademinei bendruomenei reikalinga šios programos tolimesnė tąsa? Kokias rekomendacijas programos kūrėjams ir vykdymo grupei norėtų išsakyti šioje programoje su projektais dirbę mokslininkai?

Diskusijoje dalyvaus programos „Modernybė Lietuvoje“ projektų vadovai dr. Valdemaras Klumbys, dr. Nerijus Milerius, dr. Laimutė Žilinskienė ir dr. Kęstutis Zaleckis, diskusiją moderuos dr. Aurimas Švedas.

Diskusija prasidės 2019 m. gegužės 23 d., 15 val. Lietuvos mokslo tarybos Mažojoje salėje.

Kviečiame į renginį registruotis iki gegužės 22 d.

Registracija jau baigta!