Pradžia EN

Informacinis renginys naujiems ES fondo lėšomis finansuojamų mokslinių idėjų mainų ir mokslinių išvykų projektų vykdytojams (atnaujinta)

2019-04-29 Lietuvos mokslo taryba Registracija vyksta iki 2019-04-26

Lietuvos mokslo taryba šiuo metu rengia 384 sutartis Europos socialinio fondo lėšomis tyrėjams vykdyti mokslinių idėjų mainų ir mokslinių išvykų projektus. Kviečiame naujus projektų vykdytojus į informacinį renginį, kuriame supažindinsime su šių projektų administravimu, išlaidų tinkamumo reikalavimais, mokėjimo prašymų teikimo specifika ir aptarsime kitus susijusius klausimus.

Renginys skirtas mokslo ir studijų institucijų projektų administratoriams ir finansininkams, atsakingiems už idėjų mainų ir mokslinių išvykų projektų administravimą:

  • kompetencijos kėlimo mokslinėje stažuotėje;
  • kompetencijos kėlimo mokslo renginiuose užsienyje;
  • vizito dalyvauti doktorantūros procese Lietuvos mokslo ir studijų institucijoje;
  • vizito į Lietuvos mokslo ir studijų instituciją mokslininkų kompetencijai kelti.

Informacinis renginys vyks balandžio 29 d. Lietuvos mokslo taryboje (Didžioji salė, Gedimino pr. 3, Vilnius). Renginio pradžia – 14.30 val. Informacinio renginio programa

Maloniai prašome registruotis iki balandžio 26 d. 14.30 val.

Projektai finansuojami pagal priemonės Nr. 09.3.3-LMT-K-712 „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“ veiklą „Mokslininkų, tyrėjų gebėjimų plėtra ir bendradarbiavimo vystymas vykdant mokslinių idėjų mainus, mokslinės išvykas iš Lietuvos ir į Lietuvą“.

Registracija jau baigta!