Pradžia EN

Konkursų rezultatai

2022 m. kvietimas

Kvietimui buvo pateikta 101 trumpoji, administracinę patikrą atitikusi paraiška, iš kurių 21 koordinatoriai buvo pakviesti teikti išsamiąsias (1 paraiška su Lietuvos dalyviais). 12 projektų buvo finansuota, tarp kurių vienas su dalyviais iš Lietuvos (projektas).

2021 m. kvietimas

Kvietimui buvo pateiktos 38 trumposios, administracinę patikrą atitikusios paraiškos, iš kurių 22 projektų paraiškų koordinatoriai buvo pakviesti teikti išsamiąsias (5 paraiškos su Lietuvos dalyviais). 12 projektų buvo finansuota, tarp kurių vienas su dalyviais iš Lietuvos (projektas).

2020 m. kvietimas

Kvietimui buvo pateiktos 173 trumposios, administracinę patikrą atitikusios paraiškos, iš kurių 30-ties projektų paraiškų koordinatoriai buvo pakviesti teikti išsamiąsias (1 paraiška su Lietuvos dalyviais). 18 projektų buvo finansuota, tarp kurių vienas su dalyviais iš Lietuvos (projektas).

2019 m. kvietimas

Kvietimui buvo pateikta 217 trumpųjų, administracinę patikrą atitikusių paraiškų, iš kurių 52 projektų paraiškų koordinatoriai buvo pakviesti teikti išsamiąsias (4 paraiškos su Lietuvos dalyviais). 22 projektai buvo finansuoti, iš kurių vienas su dalyviais iš Lietuvos (projektas).