Pradžia EN

Pagalba teikiant paraišką

Nuolatinis kvietimas teikti paraiškas išankstiniam paraiškos vertinimui atlikti

Lietuvos mokslo tarybos Nacionaliniai kontaktiniai atstovai kviečia registruoti paraiškas wideraexperts.eu portale dėl išankstinio paraiškos vertinimo, atliekamo profesionalių ekspertų.

NCP_WIDERA.NET projekto komanda pristato wideraexperts.eu portalą – nemokamą portalą, kurio tikslas yra padėti paruošti kokybiškesnes paraiškas, pasinaudojant nemokama paslauga – išankstiniu paraiškų, pateiktų iš Widening šalių pareiškėjų, vertinimu, kurį atlieka profesionalūs ekspertai.

Jei planuojate rašyti „Europos Horizonto“ programos paraišką ir teikti ją pagal vieną iš II ramsčio „Pasauliniai iššūkiai ir Europos pramonės konkurencingumas“ kvietimų, arba „EIC Pathfinder“ ar „Pažangos sklaidos ir mokslinių tyrimų erdvės plėtros“ priemones, kviečiame registruotis į wideraexperts.eu portalą ir užregistruoti savo paraišką. Užregistruotai paraiškai bus paskirtas ekspertas, kuris pateiks rekomendacijas, kaip pagerinti paraiškos kokybę ir padidinti galimybes gauti finansavimą. Atkreiptinas dėmesys, kad paraiška turi būti anglų kalba ir kuo artimesnė galutiniam variantui. Paraiška turi būti pateikta ne vėliau kaip likus 21 kalendorinei dienai iki kvietimo teikti paraiškas termino pabaigos.

Jei kiltų klausimų ar prireiktų techninės pagalbos, nedvejodami kreipkitės į teminės srities NCP.

Taip pat galite kreiptis į NCP_WIDERA.NET koordinavimo grupę adresu widera@ncbr.gov.pl.

 

Daugiau informacijos

Ieva Budrienė
Tel. +370 684 03 247
El. p. ieva.budriene@lmt.lt