Pradžia EN

Kas naujo „Europos horizonto“ programoje?

2021-09-23 Tarybos naujienos
Netrukus prasidės renginių ciklas, išsamiai ir intensyviai pristatysiantis, kaip aktyviai dalyvauti „Europos horizonte“
Lietuvos mokslo tarybos NCP pradeda 2021 metų rudens renginių ciklą, skirtą Lietuvos mokslo ir inovacijų bendruomenei siekiančiai aktyviai dalyvauti „Europos horizonte“.
2021-09-20 „Europos horizonto“ naujienos
Pristatomos partnerių paieškos galimybės pagrindiniame „Europos horizonto“ finansavimo ir konkursų portale
Europos Komisija rengia seminarą apie partnerių paiešką „Europos horizonto“ finansavimo ir paraiškų konkursų portale (ang. The Funding & Tenders Portal).
2021-09-16 „Europos horizonto“ naujienos
Pristatomas „Horizon Results Booster“ – įrankis padidinti EK finansuojamų projektų rezultatų matomumą 
Europos Komisija (EK) rengia seminarą apie „Horizon Results Booster“ – EK iniciatyvą sustiprinti „Europos horizonto“ projektų rezultatų sklaidą ir panaudojimą, suteikiant galimybę projektų vykdytojams gauti specialias nemokamas paslaugas.
2021-08-26 „Europos horizonto“ naujienos
Svarbi informacija teikiantiems paraiškas „Teaming for Excellence“ konkursui
Vyksta „Teaming for Excellence“ paraiškų konkursas. Kviečiame mokslo ir inovacijų projektų rengėjus, teikiančius paraiškas šiam konkursui, susisiekti su nacionaline kontaktine atstove (NCP) dėl kofinansavimo sąlygų paraiškose atitikimo.
2021-08-26 „Europos horizonto“ naujienos
EK kviečia registruotis ekspertų duomenų bazėje
Europos Komisija (EK) kviečia įvairių sričių ir sektorių ekspertus registruotis duomenų bazėje, iš kurios atrenkami kandidatai atlikti ekspertinį „Europos horizonto“ ir kitų programų konkursams pateiktų paraiškų vertinimą arba konkursus laimėjusių...
2021-08-10 „Europos horizonto“ naujienos
Rugsėjo pabaigoje vyks „Europos tyrėjų naktis 2021“
Europos tyrėjų naktis (ang. European Researchers’ Night) – viešas, plataus masto renginys, skirtas pristatyti mokslo įvairovę ir mokslo poveikį piliečių gyvenimui originaliais ir įkvepiančiais būdais. Šiais metais renginys vyks 29 valstybėse,...
2021-07-27 „Europos horizonto“ naujienos
EK finansuos 11 koronaviruso mokslinių tyrimų ir inovacijų projektų, dviejuose iš jų – Lietuvos tyrėjai
Europos Komisija (EK) paskelbė skirianti 120 mln. eurų „Europos horizonto“ lėšų 11 mokslinių tyrimų ir inovacijų projektų, padėsiančių kovoti su koronavirusu ir jo atmainomis. Projektuose dirbs 312 mokslininkų iš 40 šalių, tarp jų – ir Lietuvos.
2021-07-26 „Europos horizonto“ naujienos
Papildyta programos „Europos horizontas“ informacinių dokumentų sistema
Europos Komisija papildė programos „Europos horizontas“ informacinių dokumentų sistemą paskelbdama Anotuotos pavyzdinės dotacijos sutarties pre-draft versiją.
2021-07-26 „Europos horizonto“ naujienos
Europos Komisija supaprastino valstybės pagalbos taisykles
Š. m. liepos 23 d. Europos Komisija (EK) priėmė Bendrojo bendrosios išimties reglamento (BBIR) pataisas ir nustatė ex ante suderinamumo sąlygas, kurios leis valstybėms narėms įgyvendinti tam tikras valstybės pagalbos priemones be išankstinio EK...
2021-07-16 „Europos horizonto“ naujienos
Šveicarija bus traktuojama kaip neasocijuota trečioji šalis, teikiant „Europos horizonto“ ir kitų susijusių programų bei iniciatyvų paraiškas
Europos Komisija (EK) informavo, kad Šveicarija bus traktuojama kaip neasocijuota trečioji šalis teikiant paraiškas „Europos horizontui“ ir kitoms susijusioms programoms bei iniciatyvoms.
1 2 3 ... 5 6 7 8 9 ... 12 13 14