Pradžia EN

LMT Nacionaliniai kontaktiniai atstovai kviečia į gegužės mėnesio renginius

Data 2023-05-02 Kategorija „Europos horizonto“ naujienos
LMT Nacionaliniai kontaktiniai atstovai kviečia į gegužės mėnesio renginius

Lietuvos mokslo tarybos Nacionaliniai kontaktiniai atstovai (NCP) kviečia dalyvauti gegužės mėnesio mokslinių tyrimų ir inovacijų programos „Europos horizontas“ renginiuose. Šeši renginiai, skirti Marie Skłodowska-Curie veiklų doktorantūros tinklams ir podoktorantūros stažuotėms, socialiniams ir humanitariniams mokslams „Europos horizonte“, šeštos veiksmų grupės partnerystėms, galimybėms skaitmeninių technologijų ir kosmoso inovacijoms bei Twinning paraiškos pateikimui, vyks nuotoliniu būdu. Gyvai organizuojamas dviejų dienų renginys kartu su Klaipėdos universitetu Klaipėdos regiono pareiškėjams.

Renginiai:

  • Gegužės 9 d. Šeštos veiksmų grupės partneystės. Daugiau apie renginį ir registracijos nuorodą rasite čia.
  • Gegužės 9 d. Tarptautinių projektų link: „Europos horizontas“ programos galimybės pramonės, skaitmeninių technologijų ir kosmoso inovacijoms. Daugiau apie renginį ir registracijos nuorodą rasite čia.
  • Gegužės 10 d. Baltijos šalių mokslo tarybų nuotolinis renginys apie Marie Skłodowska-Curie Doktorantūros tinklus. Daugiau apie renginį ir registracijos nuorodą rasite čia.
  • Gegužės 11 d. Socialiniai ir humanitariniai mokslai „Europos horizonte“. Daugiau apie renginį ir registracijos nuorodą rasite čia.
  • Gegužės 18 d. Baltijos šalių Marie Skłodowska-Curie Podoktorantūros stažuočių inspiracijos renginys. Daugiau apie renginį ir registracijos nuorodą rasite čia.
  • Gegužės 22 d. „Europos horizonto“ programos pažangos sklaidos srities (angl. Widening Participation) renginys „Kaip pateikti sėkmingą Twinning paraišką“. Daugiau apie renginį ir registracijos nuorodą rasite čia.
  • Gegužės 25–26 d. „Europos horizonto“ galimybės Lietuvos pareiškėjams. Daugiau apie renginį ir registracijos nuorodą rasite čia.

 

Daugiau informacijos

Sigita Auvertin (Bagdonienė)
Tel. +370 608 90 647
El. p. sigita.bagdoniene@lmt.lt