Pradžia EN

Kviečiame susipažinti su EK paskelbtais vėžio ir kitų sveikatos tematikų kvietimais teikti paraiškas

Data 2022-07-27 Kategorija „Europos horizonto“ naujienos

Europos Komisijos viešųjų pirkimų ir projektų platformoje skelbiami „Europos horizonto“ misijos „Vėžys“ kvietimai teikti paraiškas. Ši misija skirta geriau suprasti vėžį, anksčiau diagnozuoti ir optimizuoti gydymą bei pagerinti vėžiu sergančių pacientų gyvenimo kokybę vėžio gydymo metu ir po jo. Paraiškos priimamos iki š. m. rugsėjo 7 d.

Su vėžio tematika susiję ir šiuo metu vyksta du Lietuvos mokslo tarybos koordinuojamos Europos partnerystės schemos „Inovatyvi sveikatos iniciatyva“ (angl. Innovative Health Initiative) paraiškų konkursai: „Individualizuota onkologija: naujoviški, į žmones orientuoti, multimodaliniai vėžio gydymo būdai“ ir „Naujos kartos vaizdų ir vaizdo valdoma vėžio diagnostika ir terapija“. Paraiškas galima teikti iki š. m. rugsėjo 20 d. Šios partnerystės kvietimų sveikatos srityje yra ir daugiau – priimamos paraiškos, skirtos novatoriškų sprendimų neurodegeneracinėmis ligomis sergančių pacientų priežiūros, kardiologijos, sveikatos duomenų prieinamumo didinimo ir reintegracijos bei ankstyvų klinikinių ir inovacijų kompetencijos studijų įgyvendinimo srityse. Kvietimai teikti paraiškas skelbiami Europos Komisijos viešųjų pirkimų ir projektų platformoje arba šios partnerystės oficialiame puslapyje.

Visi veiksmų grupės „Sveikata“ tematikų kvietimai

Planuojate teikti paraiškas? Kviečiame konsultuotis ir susisiekti su srities NCP Laura Pėkiene (tel. 8 6094 76131, e. p. laura.pekiene@lmt.lt) arba Sigita Auvertin (tel. 8 608 90647, e. p. sigita.bagdoniene@lmt.lt).