Pradžia EN

Jungtinės Karalystės vyriausybė pratęsia „Europos horizonto“ finansinės apsaugos garantiją

Data 2022-09-06 Kategorija „Europos horizonto“ naujienos

2022 m. rugsėjo 1 d. Jungtinės Karalystės vyriausybė paskelbė pratęsianti „Europos horizonto“ pareiškėjų finansavimą, pradėtą 2021 m. lapkritį. Finansavimo pratęsimas užtikrins, kad reikalavimus atitinkantiems sėkmingiems Jungtinės Karalystės pareiškėjams ir toliau bus garantuotos lėšos, kurios jiems padės tęsti svarbų darbą mokslinių tyrimų ir inovacijų srityje.

Garantija bus taikoma visiems „Europos horizonto“ kvietimams, kurie baigiasi 2022 m. gruodžio 31 d. arba anksčiau, o didžioji dalis dotacijos sutarčių turėtų būti pasirašytos iki 2023 m. rugpjūčio pabaigos. Reikalavimus atitinkantys sėkmingi Jungtinės Karalystės institucijų pareiškėjai gaus visą finansavimą visą dotacijos sutarties galiojimo laiką.  Ši garantija suteiks patikimumo būsimam bendradarbiavimui ir paramą Jungtinės Karalystės tyrėjams, nesvarbu, ar Jungtinės Karalystė yra asocijuota „Europos horizonto“ šalis, ar ne.

Asociacija su ES programomis išlieka Jungtinės Karalystės prioritetu ir vyriausybė ir toliau daro viską, kad tai užtikrintu.

Išsamią informaciją apie pratęsimo apimtį ir sąlygas rasite Jungtinės Karalystės vyriausybės svetainėje: https://www.gov.uk/government/news/government-extends-horizon-europe-financial-safety-net