Pradžia EN

Ekspertams

NCP_WIDERA.NET projektas kviečia ekspertus atlikti profesionalų išankstinį paraiškų, pateiktų iš Widening šalių pareiškėjų, vertinimą.

Jei esate ekspertas, turintis aukštą kompetenciją atitinkančią vieną ar kelias „Europos Horizonto“ II ramsčio „Pasauliniai iššūkiai ir Europos pramonės konkurencingumas“, „EIC Pathfinder“ arba „Pažangos sklaidos ir mokslinių tyrimų erdvės plėtros“ sritis ir puikiai mokate anglų kalbą, registruokitės wideraexperts.eu portale ir sukurkite savo profilį. Tai yra mokama paslauga (600 EUR bruto) už vienos paraiškos vertinimą, kuriam turėtumėte skirti iki 20 darbo valandų.

Prieš priskiriant paraišką Jums įvertinti, pirmiausia, įsitikinsime, jog ji atitinka Jūsų kompetenciją bei gausime Jūsų sutikimą. Sutikus atlikti išankstinį paraiškos vertinimą, bus pasirašoma sutartis, įskaitant konfidencialumo susitarimą, su Lietuvos Mokslo Taryba. Jūsų užduotis bus išanalizuoti paraišką, parengti rašytines rekomendacijas ir susitikti su projektą koordinuojančios organizacijos atstovais ir (arba) konsorciumu, kad pateiktumėte jiems grįžtamąjį ryšį.

Daugiau informacijos

Ieva Budrienė
Tel. +370 684 03 247
El. p. ieva.budriene@lmt.lt

arba

NCP_WIDERA.NET adresu widera@ncbr.gov.pl.