LMT
 
 

 

 

 

Paskelbti apie disertacijų gynimus ir konkursus eiti pareigas

Jungtinio programavimo iniciatyvos

Jungtinio programavimo iniciatyvos (Joint programming initiative, JPI) mokslinių tyrimų srityje yra vienos naujausių Europos Sąjungos (ES) iniciatyvų. JPI tikslas – numatyti bendrus veiksmus ir priemones, padėsiančias spręsti strategiškai svarbias europines problemas ir veiksmingai panaudoti ne tik ES biudžeto, bet ir nacionalinių mokslinių tyrimų programų lėšas.

Patvirtintos iniciatyvos:

2010 metais Lietuvos mokslo taryba priėmė sprendimą dalyvauti Jungtinio programavimo veiklose ir šiuo metu Lietuva dalyvauja iniciatyvose Kultūros paveldas ir globaliniai pokyčiai – nauji iššūkiai Europai“ bei „Sveikos ir produktyvios jūros bei vandenynai “. 

Daugiau informacijos apie JPI (anglų kalba).

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku