LMT
 
 

Paskelbti apie disertacijų gynimus ir konkursus eiti pareigas

Konkursų eiti pareigas duomenų bazė

Mokslo darbuotojų, tyrėjų ir dėstytojų kvalifikacinių reikalavimų aprašas

Mokslo darbuotojų, tyrėjų ir dėstytojų atestavimo ir konkursų organizavimo tvarkos aprašas

Mokslo ir studijų institucija

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas

Padalinio pavadinimas

Medicinos akademijos Slaugos fakulteto Reabilitacijos klinika

Mokslo kryptis

Slauga 10 B

Eiti pareigas

3 asistentų (1,0 et., 0,5 et. ir 0,5 et.)

Etatų skaičius

1,0 et., 0,5 et. ir 0,5 et.

Reikalavimai pretendentams

Pretendentai turi atitikti pareigybės kvalifikacinius reikalavimus pagal Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Senato 2016 m. birželio 17 d. nutarimu Nr. 75-08 patvirtintą Kvalifikacinių ir atestacijos reikalavimų dėstytojų ir mokslo darbuotojų pareigybėms nustatymo, konkursų į dėstytojų ir mokslo darbuotojų pareigas skelbimo, organizavimo ir vykdymo bei dėstytojų ir mokslo darbuotojų atestavimo tvarką (pridedama).
Papildomi kvalifikaciniai reikalavimai: ergoterapeuto profesinė kvalifikacija, ne mažesnė kaip 5 metų praktinio darbo patirtis, gebėti dėstyti dalykus: ergoterapija bendruomenėje, kūrybiškumas ir inovacijos ergoterapijoje – asistento (1,0 et.) pareigoms eiti; socialinio darbuotojo kvalifikacija, ne mažesnė kaip 5 metų praktinio darbo patirtis, gebėti dėstyti dalykus: bendruomenės organizavimas ir vystymas, universalus dizainas, socialinė reabilitacija – asistento (0,5 et.) pareigoms eiti; kineziterapeuto profesinė kvalifikacija, pedagoginio ir klinikinio darbo patirtis: gebėjimas vadovauti Kineziterapijos studijų programos studentų klinikinei praktikai ir mokslinei veiklai, dėstymo patirtis Kineziterapijos studijų programoje, patirtis einant kineziterapeuto pareigas sveikatos priežiūros įstaigoje – asistento (0,5 et.) pareigoms eiti

Dokumentai dalyvauti konkurse

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:
1. Prašymą leisti dalyvauti konkurse.
2. Atestacijos kortelę pagal Universiteto patvirtintą formą.
3. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
4. Gyvenimo ir profesinės veiklos aprašymą (pagal Europass formą).
5. Pastarųjų 5-erių metų publikacijų sąrašą ir svarbiausių straipsnių kopijas (jei siekiama pirmą kartą Universitete užimti profesoriaus, docento, vyriausiojo mokslo arba vyresniojo mokslo arba mokslo darbuotojo pareigas teikiamas publikacijų po daktaro disertacijos gynimo sąrašas).
6. Aukštojo mokslo baigimo, mokslo laipsnio, pedagoginio vardo dokumentų (su priedais) originalus ir kopijas (originalai, sutikrinus juos su pateiktomis kopijomis, grąžinami) arba, jeigu dokumentai siunčiami paštu – nuorašus, patvirtintus notaro.
7. Dokumentų, kitų dokumentų, patvirtinančių pretendento atitiktį kvalifikaciniams reikalavimams, originalus ir kopijas (originalai, sutikrinus juos su pateiktomis kopijomis, bus grąžinti) arba, jei dokumentai siunčiami paštu – nuorašus, patvirtintus notaro.
8. Gyvenamosios vietos ir elektroninio pašto adresą bei telefono susisiekimui numerį.

Adresas dokumentams teikti

Personalo tarnyba, A.Mickevičiaus g. 7, Kaunas

Telefonas ar el-paštas pasiteirauti

(37) 32 72 70

Pateikimo terminas

2017 01 09

Paskelbimo data

2016 12 19

 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku