LMT
 
 

 

 

 

Naujienos

2017 08 24  Paraiškų priėmimas Lietuvos–Japonijos projektų konkursui baigiasi rugsėjo 6 d.

Š. m. rugsėjo 6 d. baigiasi 2017 m. paraiškų kartu su Japonijos mokslininkais vykdyti mokslo ir sklaidos projektus priėmimas. Naujas kvietimas teikti paraiškas finansuoti Lietuvos–Japonijos projektus bus skelbiamas po metų.

Mokslininkai, teikiantys paraiškas šių metų konkursui, gali pretenduoti gauti finansavimą dviejų rūšių projektams: mokslo ir sklaidos. Abiejų rūšių projektams pagal 2017 m. kvietimą teikti paraiškas numatoma skirti 180 tūkst. eurų.

Mokslo projektuose tinkamos finansuoti yra mokslinių tyrimų, jų rezultatų sklaidos bei kitų su mokslo projektų įgyvendinimu susijusių veiklų, įskaitant vizitų į partnerio Japonijoje instituciją, išlaidos.

Sklaidos projektuose tinkamos finansuoti yra iki vienos savaitės trukmės bendro seminaro Lietuvoje organizavimo išlaidos arba kelionės į partnerio organizuojamą bendrą seminarą Japonijoje išlaidos. Jei bendras seminaras organizuojamas Lietuvoje – tinkamos finansuoti tik seminaro organizavimo išlaidos. Jei bendras seminaras organizuojamas Japonijoje – tinkamos finansuoti tik komandiruočių į Japoniją išlaidos.

Išsamesnė informacija:

 
 
 
Daugiau
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku