LMT
 
 

 

 

 

Paskelbti apie disertacijų gynimus ir konkursus eiti pareigas

Kitos Lietuvos ir užsienio mokslo naujienos

2017 09 08

Rugsėjo 27 d. Briuselyje vyks „Koordinatorių diena“, skirta naujų „Horizonto 2020“ projektų koordinatoriams

Europos Komisija rengia sėkmingai „Horizonto 2020“ paraiškų konkursuose sudalyvavusių projektų koordinatorių susitikimą. „Koordinatorių dienos“ renginyje bus detaliai aptartos dotacijos sutartys ir jų pasirašymas.

Renginys vyks rugsėjo 27 d. 9.30–17 val. pastate „Charlemagne“ Briuselyje. Nors renginys aktualiausias koordinatoriams, kurie buvo pakviesti rengtis dotacijos sutarties pasirašymui, jame gali dalyvauti ir kiti dalyviai, jei tik bus laisvų vietų.

Registracija (pagal principą „kas pirmesnis“, tačiau prioritetą skiriant net ir vėliau užsiregistravusiems sėkmingų paraiškų koordinatoriams) vyksta internetu. Šiame tinklalapyje taip pat skelbiama renginio programa.

Renginį bus galima stebėti ir internetu (registracija nereikalinga).

Naujienos apie renginį skelbiamos dalyvių portale.

 
 
 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku