LMT
 
 

 

 

 

Kitos Lietuvos ir užsienio mokslo naujienos

2017 08 16  Pristatytas naujas programos “Horizontas 2020” partnerių paieškos portalas

Europos Komisija pristatė naują partnerių paieškos portalą, skirtą ruošiantiems paraiškas programai “Horizontas 2020”, prieinamą programos dalyvių portale (angl. Horizon 2020 participant portal).

Šis portalas yra sumanytas kaip papildomas įrankis panašioms partnerių paieškos  paslaugoms, kurias teikia nacionalinių atstovų tinklai ir kitos organizacijos.

Šiuo metu portalo duomenų bazė formuojama automatiškai iš buvusių pareiškėjų, ir joje galima ieškoti įtrauktų į bazę organizacijų profilių (organizacijos kodas, teisinis statusas, dalyvavimas projektuose, teikiama ekspertizė, bendradarbiavimas su kitomis organizacijomis). Portalo naudotojams yra suteikta galimybė kreiptis į pasirinktas organizacijas ar atsakingus projektų vykdytojus.

Organizacijos igaliotas programai “Horizontas 2020” asmuo (angl. LEAR - Legal Entity Appointed Representative) turi galimybę pakeisti savo organizacijai priskirtus raktinius žodžius ir organizacijos apibūdinimą.

Duomenų bazė šiuo metu yra vystoma ir artimiausiu metu bus pasiūlytos papildomos funkcijos:

  • paieška pagal konkretų kvietimą (2017 m. gruodis);
  • individualių asmenų profilių automatinis sudarymas ir įkėlimas (gavus asmens sutikimą). Pradinėje fazėje prie profilio priėjimą turės tik jo savininkas, kuris nuspręs, kokius jo profilio duomenis galima bus viešinti. (2018 m. I ketvirtis).

Pasiūlymus ir pageidavimus šio partnerių paieškos portalo klausimais galima pareikšti forume.

 
 
 
Daugiau
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku