LMT
 
 

 

 

 

Kitos Lietuvos ir užsienio mokslo naujienos

2017 08 22  Jungtinės Karalystės (JK) vyriausybės pareiškimas apie partnerių iš JK dalyvavimą programos „Horizontas 2020“ projektuose

Ryšium su „Brexit“ procesu, JK vyriausybė garantuoja visų JK subjektų dalyvavimą programos „Horizontas 2020“ projektuose, jei jų finansavimas bus patvirtintas EK iki JK išstojimo momento. Tai galioja ir tiems projektams, kurių konsorciumai turės teigiamus įvertinimus, bet iki išstojimo momento nespės pasirašyti formalios EK dotacijos sutarties. Ši taisyklė taip pat galioja ir dviejų pakopų kvietimams, jei pirmosios pakopos paraišką lydėjo sėkmė ir po to ši paraiška gavo finansavimą po antrosios pakopos vertinimo.

Tokios pat garantijos suteikiamos visiems pareiškėjams, aplikuojantiems į pagal atskiras taisykles administruojamas programas (Jungtinės technologinės iniciatyvos, Jungtinio programavimo iniciatyvos ir ERA-NET Cofund schemos).

Visa aktuali informacija bus pateikiama JK tyrimo biuro (UK Research Office) svetainėje.

 

 
 
 
Daugiau
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku