LMT
 
 

 

 

 

Paskelbti apie disertacijų gynimus ir konkursus eiti pareigas

Kitos Lietuvos ir užsienio mokslo naujienos

2017 03 10  Iki kovo 19 d. dar galima pretenduoti gauti Marie Skłodowska-Curie vardo apdovanojimą

Gegužės 11–12 d. Maltoje vyksiančioje MSCA 2017 Prezidentavimo konferencijoje „Mobility takes research further“ bus ketvirtą kartą įteikti mokslininkės Marie Skłodowska-Curie vardo apdovanojimai. Pretenduoti gauti apdovanojimą gali visi tyrėjai, kurie stažuojasi ar stažavosi pagal programą „Marie Skłodowska-Curie veiksmų“ (MSCA) 7-osios bendrosios programos ir „Horizonto 2020“ laikotarpiu.

Šiais metais numatytos 3 apdovanojimo kategorijos: „Inovacija ir verslumas“, „Mokslo komunikacija“ ir „Indėlis į geresnę visuomenę“. Paraiškos priimamos iki kovo 19 d. Daugiau informacijos apie paraiškų konkursą ir paraiškų teikimą  skelbiama konferencijos tinklalapio apdovanojimų dalyje.

Konferencijoje siekiama aptarti priemone MSCA skatinamo mobilumo naudą tyrėjams, pristatant geriausius šios praktikos pavyzdžius ir debatuose pasidalinti buvusia ar tebesitęsiančia patirtimi. Požiūriais ir mintimis konferencijoje dalins pradedanti ir patyrę tyrėjai, įvairių universitetų akademikai, Europos Komisijos (EK) atstovai, paraiškų vertintojai, nacionaliniai MSCA atstovai bei programos „Horizontas 2020“ komiteto atstovai. Apie registraciją ir kita informacija apie renginį skelbiama konferencijos MSCA 2017 interneto svetainėje.

Registruotis į konferenciją galima iki kovo 29 d. Daugiau informacijos teikiama e. p msca2017.mcst@gov.mt.

Konferencija rengiama bendradarbiaujant su EK ir yra kofinansuojama didžiausios Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų finansavimo programos „Horizontas 2020“ priemonės „Marie Skłodowska-Curie veiksmai“ lėšomis.

 
 
 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku