LMT
 
 

 

 

 

Paskelbti apie disertacijų gynimus ir konkursus eiti pareigas

Kitos Lietuvos ir užsienio mokslo naujienos

2017 03 17  Europos Komisija ir Estijos mokslo taryba birželio 13 d. rengia seminarą „Kaip geriausiai pritraukti talentingus mokslininkus?“

Europos Komisija ir Estijos mokslo taryba š. m. birželio 13 d. Taline rengia antrą (iš šiais metais numatytų) regioninį seminarą, kuris skirtas naujiems dalyviams (mokslinius tyrimus vykdančių ir juos finansuojančių institucijoms) apie mokslininkų chartijos ir kodekso (angl. principles of Charter and Code) principus bei kaip juos nuosekliai, laikantis tam tikros procedūros, vadinamosios Žmogiškųjų resursų strategija tyrėjams (angl. Human Reseources Strategy for Researchers – HRS4R), pritaikyti mokslinių tyrimų institucijose. 

Sėkmingai tai įgyvendinančioms institucijoms teikiama EK tarnybų pagalba, skirta gerinti šių institucijų reputaciją ir pristatyti jas tarptautiniu mastu.

Seminaras skirtas išskirtinai Estijos, Latvijos ir Lietuvos mokslinius tyrimus vykdančių ir juos finansuojančių institucijų personalo direktoriams ir personalo vadovams. Jis taip pat aktualus šių šalių universitetų ir mokslinių tyrimų centrų vadovybių atstovams, potencialiems „Horizonto 2020“ pareiškėjams bei projektų vykdytojams, kurie laikosi 32 straipsnio, nustatančio įpareigojimą (dedant visas pastangas) imtis veiksmų ir taikyti Europos tyrėjų chartijos ir tyrėjų įdarbinimo elgesio kodekso (C&C) visų mokslininkų ir jų institucijų naudai.

Rytinė sesija yra skirta pristatyti principus ir C&C, HRS4R ir sąsają su 32 straipsniu. Siekiant, kad dalyviai kuo geriau įsisavintų medžiagą, klausimų ir atsakymų sesija bus rengiama po kiekvieno pristatymo. Apie galimą naudą ir poveikį mokslinių tyrimų institucijai, finansuotojams ir mokslininkams praktinėje sesijoje kalbės du kviestiniai ekspertai iš institucijų, kuriose jau atlikta visa procedūra, kurie pasidalins savo patirtimi ir padės jūsų institucijai pradėti.

 Preliminari renginio „Kaip geriausiai pritraukti talentingus mokslininkus?“ programa. Registracija į renginį – elektroninė

Visi dokumentai skelbiami „Euraxess“ tinklalapyje.

 
 
 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku