LMT
 
 

 

 

 

Paskelbti apie disertacijų gynimus ir konkursus eiti pareigas

Kitos Lietuvos ir užsienio mokslo naujienos

2017 06 29  EK kviečia „Marie Skladowska-Curie veiklų“ konkursus laimėjusius tyrėjus tapti „Science is wonder-ful!“ renginių dalyviais

Rugsėjo 25–27 d. Briuselyje vyks Europos Komisijos organizuojami „Science ir woder-full!“ renginiai. „Marie Skladwska-Curie veiklų“ (MSCA) komanda kviečia tyrėjus, laimėjusius MSCA paraiškų konkursus ir gavusius šios „Horizonto 2020“ priemonės finansavimą, tapti „Science ir wonder-full!“ renginių dalyviais.

Numatyti du pagrindiniai „Science ir wonder-ful!“ renginiai: rugsėjo 25 d. (pirmadienį) Europos istorijos namuose vyks 1-asis „MSCA Falling Walls Lab“ konkursas, rugsėjo 26–27 d. (antradienį ir trečiadienį) planetariume – Europos tyrėjų naktis.

Paraiškos dalyvauti šiuose renginiuose priimamos iki š. m. liepos 6 d. (antradienio):

Tyrėjai apie paraiškų konkurso rezultatus bei tai, kaip jiems sekėsi, bus informuoti individualiai.

Europos Komisija organizuos ir apmokės konkursą laimėjusių tyrėjų keliones ir apgyvendinimą.

Informacija dėl abiejų šių renginių teikiama e. p. EAC-MSCA-COMMUNICATION@ec.europa.eu.

 
 
 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku