LMT
 
 

 

 

 

Kitos Lietuvos ir užsienio mokslo naujienos

2017 08 22  EK aukšto lygio ekspertų grupė pristatė gaires būsimai ES programai

EK aukšto lygio ekspertų grupė, remdamasi programos „Horizontas 2020“ programos tarpiniu įvertinimu, pristatė viziją ir rekomendacijas dėl būsimos  ES  tyrimų ir inovacijų programos rengimo.

Ataskaitoje, pavadintoje LAB-FAB-APP Investing in the European future we want, akcentuojama mokslinių tyrimų (pavadinime „LAB“  yra laboratorijos ir tyrimai), inovacijų  („FAB“ - competetive fabrication – konkurencinga gamyba) ir naujovių taikymo („APP“ – applications for the benefit of all - pritaikymai visuomenės poreikiams) svarba Europai globalizacijos procese bei pateikiama 11 rekomendacijų (tyrimų finansavimo prioritetas, inovacijų politikos kūrimas, žmogiško potencialo ugdymas ir t.t.), siekiant maksimaliai padidinti būsimos ES mokslinių tyrimų ir inovacijų programos rezultatų  poveikį visuomenei.

 
 
 
Daugiau
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku