LMT
 
 

 

 

 

Kitos Lietuvos ir užsienio mokslo naujienos

2017 04 19  Balandžio 22 d. Vilniuje (tarp kitų 500 pasaulio miestų) rengiamas maršas mokslo vardan

Tarptautinę Žemės dieną, balandžio 22 d., 500 pasaulio miestų vyks eisena „Maršas už mokslą“. Ji rengiama ir Vilniuje nuo Vašingtono aikštės iki Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos. Pradžia 14 val.

Maršas už mokslą prasidėjo Jungtinėse Amerikos Valstijose kaip atsakas į „alternatyvių faktų“ plitimą ir mokslo politikos pokyčius ir tapo pasauline mokslo švente. Maršas yra pirmasis pasaulinio judėjimo, pasisakančio už gyvybiškai svarbią mokslo reikšmę mūsų sveikatai, saugumui, ekonomikai ir valdymui, žingsnis. Prie jo jungiasi piliečiai, pritariantys, kad mokslas turi didelę reikšmę valstybei ir šiuolaikinės visuomenės kūrimui.

Daugiau informacijos apie renginį Vilniuje:

 
 
 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku