LMT
 
 

 

 

 

Kitos Lietuvos ir užsienio mokslo naujienos

2015 09 08  2015 m. spalio 2–4 d. Kaune vyks V tarptautinis Baltarusijos tyrinėtojų kongresas

Penktus metus Vytauto Didžiojo universitete rengiamas tarptautinis Baltarusijos tyrinėtojų kongresas, į kurį renkasi humanitarinių ir socialinių mokslų atstovai aptarti regionui aktualių klausimų.

Šiais metais jubiliejiniame kongrese planuoja dalyvauti apie 400 mokslininkų ir ekspertų iš daugiau nei 20 valstybių. Tradiciškai Kongrese bus aptariamos ne tik Baltarusijai bet ir visam regionui aktualios tarptautinių santykių, energetinio saugumo problemos Vidurio Europoje, diskutuojama Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorijos klausimai.

Kongresas bus atidarytas spalio 2 d. 10 val. (viešbučio „Park Inn“ konferencijų salėje, K. Donelaičio 27 g., Kaunas).

Numatomų panelinių sesijų ir sekcijų sąrašas

Dalyvių registracijos forma

Spaudos atstovų registracijos forma

 
 
 
Daugiau
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku