LMT
 
 

 

 

 

Paskelbti apie disertacijų gynimus ir konkursus eiti pareigas

Naujienos

2017 03 06  „Horizonto 2020“ pareiškėjams ir projektų vykdytojams: nauji pakeitimai dotacijos sutartyje

Europos Komisija (EK) 2017 m. vasario 27 d. pakeitė programos „Horizontas 2020“ pavyzdinę dotacijos sutarties formą. Joje pateikiami dotacijos sutarties pakeitimai, paaiškinimai, patikslinimai ir naujos taisyklės, o taip pat ir nuostatos, kaip jas taikyti atgaline data anksčiau pasirašytoms sutartims. Apie pasikeitimus paramos gavėjus, su kuriais sutartys pasirašytos ir su tais, su kuriais jas dar ruošiamasi pasirašyti, EK informuos individuliai.

Su atnaujinta dotacijos sutarties forma galima susipažinti dalyvių portalo (angl. participant portal) dokumentų dalyje (angl. reference documents). Visi svarbiausi pakeitimai, taip pat ir pakeitimų galiojimas atgaline data, yra pateikiami apžvalgoje „Overview on the changed articles of H2020 MGAs with retroactive applicability“.

 

 
 
 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku