LMT
 
 

 

 

 

Naujienos

2017 04 21  Bus vertinamos iki 2017 m. gegužės 5 d. gautos paraiškos dalyvauti COST programoje

Numatytas antrasis šiais metais paraiškų dalyvauti COST programos veiklose vertinimas. Administraciniam ir ekspertiniam vertinimui bus perduotos iki gegužės 5 d. (imtinai) pateiktos paraiškos.

Pradėtos, nebaigtos pildyti ir nepateiktos paraiškos po gegužės 5 d. bus pašalintos iš elektroninės paraiškų priėmimo sistemos.

Paraiškos dalyvauti COST programos veiklose priimamos nuolatos (kvietimas teikti paraiškas). Teikiant paraišką Lietuvos mokslo tarybos elektroninėje paraiškų priėmimo sistemoje reikia užpildyti dalyvavimo COST veikloje aprašą, pridėti skenuotus nustatytos formos prašymą bei pareiškėjo institucijos raštą ir COST veiklos koordinatoriaus patvirtinimą-sutikimą, kad pareiškėjas gali įsijungti į COST veiklą (taikoma, jei pareiškėjas ketina įsijungti į COST veiklą, kuri nuo jos patvirtinimo yra vykdoma ilgiau nei vienerius metus).

Išsamesnė informacija teikiama telefonu (8 5) 210 7396 arba e. p. kornelija.janaviciute@lmt.lt.

 
 
 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku