LMT
 
 

 

 

 

Paskelbti apie disertacijų gynimus ir konkursus eiti pareigas

Naujienos

2017 03 16  Balandžio 5 d. vyks Lietuvos–Latvijos–Kinijos (Taivano) programos ir Lietuvos–Ukrainos programos informacinis renginys

Lietuvos mokslo taryba kviečia į informacinį renginį, skirtą Latvijos–Kinijos (Taivano) ir Lietuvos–Ukrainos programos 2017 metų kvietimams pristatyti. Tyrėjus, rengiančius paraiškas šiems konkursams, supažindinsime su dvišalių–trišalių programų reikalavimais paraiškoms, jų vertinimu bei atsakysime į su paraiškų rengimu susijusius klausimus.

Renginys vyks 2017 m. balandžio 5 d. 10 val. Lietuvos mokslo taryboje (Gedimino pr. 3, Vilnius). Numatoma renginio trukmė – 1–1,5 val.

Norinčius dalyvauti informaciniame renginyje maloniai prašome užsiregistruoti elektroniniu būdu iki balandžio 3 d.

Daugiau informacijos apie programas galite rasti Lietuvos–Latvijos–Kinijos (Taivano) programos ir Lietuvos–Ukrainos programos tinklapiuose.

Laukiame Jūsų renginyje ir būtume dėkingi, jei informacija apie renginį pasidalintumėte su kolegomis!

 
 
 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku