LMT
 
 

 

 

 

Naujienos

2017 04 13  Balandžio 28 d. vyks pirmoji ataskaitinė nacionalinės mokslo programos „Sveikas senėjimas“ konferencija (atnaujinta 2017-04-19)

Renginyje svarbiais sveiko senėjimo klausimais pasisakys nacionalinės mokslo programos (NMP) „Sveikas senėjimas“ projektų vadovai, pristatysiantys 30 šios NMP projektų: kas pasiekta programos vykdymo metais, kokių rezultatų ir atsakymų tikimasi po 2–3 metų, baigus šiuos mokslinius tyrimus, ir aptarti, kokią vertę šie atsakymai turi valstybei.

Vykdant šios NMP mokslinių tyrimų projektus 2015–2020 metais yra siekiama spręsti tris uždavinius:

  • sukurti naujus ligų rizikos veiksnių vertinimo ir profilaktikos metodus bei technologijas, ištirti jų poveikį sveiko ir kokybiško gyvenimo trukmei;
  • pasitelkus biotechnologijų, nanotechnologijų, vaizdinimo, informacines ir telekomunikacijos technologijas, sukurti ligų, trumpinančių sveiko ir kokybiško gyvenimo trukmę, ankstyvos diagnostikos ir eigos prognozavimo metodus;
  • sukurti, tobulinti ir ištirti sveikatos būklių, darančių įtaką sveiko ir kokybiško gyvenimo trukmei, gydymo, ligonių reabilitacijos bei ilgalaikės stebėsenos metodus ir Lietuvos pagyvenusių žmonių socialinę atskirtį mažinančias technologijas.

Konferencijoje sveikinimo žodį tars Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras prof. Aurelijus Veryga. Konferencijos sesijoms pirmininkaus NMP „Sveikas senėjimas“ vykdymo grupės nariai.

Renginys vyks balandžio 28 d. (penktadienį) Lietuvos mokslo taryboje (Gedimino pr. 3, Vilnius). Pradžia – 10 val.

Renginio programa (atnaujinta 2017-04-19)

Į konferenciją prašome registruotis iki balandžio 26 d. (trečiadienio).

Maloniai kviečiame dalyvauti!

 
 
 
Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku