LMT
 
 

 

 

 

Paskelbti apie disertacijų gynimus ir konkursus eiti pareigas

Prašymų svarstymų rezultatai

Prašymų, gautų 2017 m. liepos 20 d. – 2017 m. rugpjūčio 28 d., konkurso rezultatai

2017 m. liepos 20 d. – 2017 m. rugpjūčio 28 d. gauta 11 prašymų finansuoti užsienio partnerių vizitus. Įvertinus gautus prašymus tinkamais finansuoti pripažinti 9. Pagal šiuos prašymus vyksiantiems vizitams finansuoti iš viso skirta 5345 Eur. Atkreipiame dėmesį, kad nefinansuotinais pripažinti prašymai gali būti tikslinami ir teikiami pakartotinai. 

Prašymų, gautų 2017 m. birželio 9 d.–2017 m. liepos  21  d., konkurso rezultatai

2017 m. birželio 9 d. – 2017 m. liepos 21 d. gauti 6 prašymai finansuoti užsienio partnerio vizitą.  Įvertinus gautus prašymus tinkamu finansuoti pripažinti 3. Pagal šiuos prašymus vyksiantiems vizitams finansuoti iš viso skirta 1569 Eur. Atkreipiame dėmesį, kad nefinansuotinais pripažintus prašymai gali būti tikslinami ir teikiami pakartotinai. 

Atgal
 

 

Norėdami Jums pasiūlyti visaavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia.

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku